9 січня представник української комісії по розслідуванню авіакатастрофи рейсу “МАУ” спростував версію про несправні двигуни. 

Про це повідомив блогер та журналіст Юрій Бутусов, – пише Еспресо.TV. 

Блогер повідомляє, що джерело журналістів видання “Цензор.НЕТ” в українській комісії, щодо катастрофи, повідомило наступне:

“В даний час я спостерігаю обидва двигуни літака – і не бачу на них слідів пожежі. Сюди доставлені фрагменти правого крила – там теж немає слідів пожежі. Тобто версія несправності двигунів, вибуху двигунів, на даний момент не підтверджується. Літак горів – але версія виходу з ладу двигунів не підтверджується.”

Джерело повідомило, що начальник управління цивільної авіації Ірану Алі Абідзаде надав попередню інформацію, яка відома іранцям, станом на 14:00 9 січня. Літак вилетів о 6.13, але через 5 хвилин на висоті 2400 метрів літак почав падати, загорівся і потім розбився.

“За твердженням іранських диспетчерів, ніяких повідомлень з борту літака від екіпажу не надходило. Літак нібито розвернувся до аеропорту, але чи був цей розворот керованим або вже не керованим ми поки не розуміємо”, – додав представник української комісії.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Частина даних з чорних скриньок літака МАУ втрачена – іранські слідчі

"На двигателях нет следов пожара" – информация о работе государственной комиссии по расследованию обстоятельств гибели…

Gepostet von Юрий Бутусов am Donnerstag, 9. Januar 2020