Іранські слідчі заявили, що частина даних із чорних скриньок літака МАУ, який розбився 8 січня в Тегерані, втрачена.

Про це йдеться у попередньому звіті про аварію Управління цивільної авіації Ірану, повідомляє Європейська правда з посиланням на Associated Press.

Звіт підтвердив, що обидві так звані чорні скриньки, які містять технічні дані літака і записи переговорів з його кабіни, були знайдені, проте вони були пошкоджені і деякі частини їх пам’яті втрачені.

Управління цивільної авіації Ірану підготувало коментарі в попередньому звіті про катастрофу на наступний день після падіння українського лайнера, в результаті якого загинули всі 176 осіб на борту.

У звіті ідеться, що члени екіпажу не зверталися по допомогу через зв’язок з диспетчером. Також повідомляється, що екіпаж намагався повернути літак в аеропорт, коли той почав падати.

Слідчі зазначили, що літак був охоплений вогнем, перш ніж упав. За їх словами, аварія спричинила сильний вибух, коли літак впав на землю, ймовірно, тому, що літак був повністю заправлений паливом для польоту до Києва.

Нагадаємо, український літак Boeing-737 авіакомпанії МАУ, який прямував рейсом PS 752 Тегеран – Київ,розбивсянезабаром після зльоту 8 січня.

На борту перебували 167 пасажирів і 9 членів екіпажу, всі вони загинули. Серед жертв катастрофи була 25-річна волинянка

ЧИТАТИ ТАКОЖ: “Вони йдуть в небо”: фото членів екіпажу, які загинули в авіакатастрофі в Ірані