Амбулаторія у селі Лаврів, що поблизу Луцька – одна із семи на Волині отримала новенький Рено Дастер. Хоч до оформлення необхідних документів лікарі їздитимуть до пацієнтів на старенькому жигулеві, колектив вже порівнює колишній транспорт з новим.

Сергій Бондар вже майже 30 років допомагає Лаврівським лікарям діставатися до пацієнтів. Водій розповідає, за роки роботи доводилося працювати з різним транспортом.

“Почав роботу на старій “Таблетці”, як в народі кажуть, потім працював на “Волинянці”, потім отримав нову “Таблетку”, потім отримав ще “Таблетку”, а вже зараз працюю на “Жигулі”, – розповідає водій Сергій Бондар.

Він зауважує, що потужності “Жигуля” для сільських доріг бракує. Та й сімейні лікарі кажуть, що випадки трапляються різні, адже на виклики вони їздять не лише планово, а й на невідкладну допомогу.

“Колишня автівка дуже часто ламалася, доводилося її ремонтувати – це тягнуло за собою додаткові фінансові витрати. Бувало, що відкладалися деякі послуги, що ми могли їх надати, але вдень не було машини”, – зауважує сімейна лікарка Ірина Дунаєвська.

Днями Лаврівській амбулаторії пощастило отримати новенький Рено “Дастер”. Це один із семи автомобілів, які придбали в рамках співпраці зі Світовим банком на умовах співфінансування.

Обновці раді як лікарі, так і водій.

“Сподіваємося, що буде все добре і зможемо частіше виконувати вчасно свою роботу, приїжджати швидше на виклики, якщо буде така потреба, тобто невідкладний стан”, – зауважує сімейна лікарка Ірина Дунаєвська

Таку підмогу відправили ще медикам в Луцький, Горохівський, Турійський райони та у Нововолинськ.