Огляд програм 12 каналу, які будуть в ефірі в четвер, 19 листопада.

***

РАНКОВЕ ШОУ «РАНОК LIVE» З БОГДАНОМ КОВАЛЕМ І МАРІЄЮ ШВАЙ  – 09:00  (прямий ефір)

Ярослав Бондар знає все про догляд за взуттям. У студії 12 каналу майстер розповість, як правильно доглядати за улюбленою парою черевиків, аби продовжити її життя,  які засоби використовувати і коли без допомоги фахівця точно не обійтися.

Також  у «РАНКУ LIVE» – рецепт оригінального салату із буряком, анонс фільмів, які цього тижня можна подивитися у кінотеатрах Луцька,  і розповідь про дівчинку-підлітка із найдовшим у світі волоссям.

«АКТУАЛЬНО» З НАТАЛКОЮ КОВАЛЬ – 11:00

Розмова із новообраним Шацьким селищним головою Сергієм Карпуком про створення Центру туризму, будівництво нового сміттєзвалища та обміління Світязя. Чому замість того, щоб вирішувати екологічну проблему, на цьому “роблять політику”.

«РЕТРО-ВОЛИНЬ» З ТЕТЯНОЮ ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО – 12:00, 16:00

Як виглядав Луцьк у 1917-му році і що носили  місцеві модниці 100 років тому, – історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко у своїй авторській програмі демонструє раритетні фото, які вона знаходить у державних архівах і приватних колекціях.

«ВОЇН – ЦЕ Я» –  14:00

У прямому бою з російськими військами під Логвиновим Олександр Ламбурський тримав біля себе гранату, бо вирішив, що у полон точно не здасться. А також, щоб врятувати брата, адже точно знав, що брат його, пораненого, на полі бою не залишить.

АРТ-ВІТАЛЬНЯ З ТЕТЯНОЮ ЯРОШИК – 15:00

Що можуть розповісти про людину звичайні лінії, чому її називали дівчинкою із пташкою у голові, а вона сама вчить дітей найперше мислити, а не малювати? Про це, а також про свою «Палітру мрій» і чому живе на два міста, – розповіла гостя програми – художниця, арт-терапевтка, керівниця арт-студії «П’ятерня» Тетяна Мялковська.

«ENGLISH – ЛЕГКО!» з Інною Козак – 07:10, 18:00

Що таке модальні дієслова і як їх застосовувати в англійській мові, –  тема чергового телевізійного уроку англійської мови від тренерки іноземних мов Інни Козак.

ТОК-ШОУ “ПОЗИЦІЯ” З ЛУЇЗОЮ КИРИМОВОЮ  (ПРЯМИЙ ЕФІР)  – 20:00

Як зекономити на теплі взимку, які способи утеплення будинків є справді ефективними і чи завжди ІТП –  благо. Цю актуальну тему обговорюватимуть в ефірі ток-шоу «Позиція».  Учасники дискусії – керівниця ОСББ «Лучани» Юлія Сабатюк,  керівник ОСББ «По вулиці Карпенка-Карого, 9» Валерій Корпач , регіональний радник Фонду енергоефективності Петро Лавринюк .

НА ЕКВАТОРІ КОЖНОЇ ГОДИНИ – ПОДІЇІНФОРМ: інформаційний випуск про найважливіші події на Волині та в Україні

А також –  випуски інформаційно-аналітичної програми української служби «Голосу Америки» ЧАС -ТАЙМ  о 08:00, 10:00,  13:00, 17:00, 19:00, 23:00. До вашої уваги – огляд подій, що відбулася у світі протягом останньої доби.