Група осіб намагалася пограбувати садибу аграріїв у селі Воютин Луцького району. Інцидент трапився вночі 21 березня. Власники помешкання стали на заваді зловмисникам. Господиня загородила сходи на другий поверх та зчинила галас.
Чоловік зробив декілька попереджувальних пострілів у повітря. Грабіжники – втекли, прихопивши лише півтори тисячі гривень, що лежали на видному місці на першому поверсі будинку. Утікаючи, зловмисники спалили одну з двох автівок, де, ймовірно, мали бути докази. Господарі відразу зателефонували правоохоронцям, що дало можливість затримати зловмисників по “гарячих слідах”.
Зараз правоохоронці проводять слідчі дії та прочісують прилеглу до місця злочину територію, де можливо зловмисники могли позбутися зброї. Грабіжники – уродженці Львівської області. З них двоє – мають кримінальне минуле, один досі перебував у розшуку за схожий злочин. Їм інкримінують злочин за частиною третьої 187 статті Кримінального кодексу України. Це – розбій, поєднаний з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище. Санкція передбачає покарання позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна.