У Луцьку створили ще одну команду із баскетболу. Її учасники люди з інвалідністю віком від 16 років. Раніше вони ніколи не закидали м’ячі у кільце. Гра для них новинка: можливість розважитись.

Постійно тренування відвідують 12 спортсменів. Частина з них входить до складу футбольної команди. Ідейні натхненники створення команди і головні організатори — подружжя Свіщевих. Мало не щодня після роботи вони поспішають тренувати охочих й водночас самим вчитися гри. Допомагають команді на тренуваннях студенти. Раніше вони допомагали лише дітям з інвалідністю, тепер з власної ініціативи підтримують і дорослих.

Команда уже встигла взяти участь у спеціальній олімпіаді у Житомирі. Частково поїздку оплачували волонтери та члени спортивного колективу, допомагала міська рада. Зараз головна проблема — брак фінансування. Через це тренуються, коли дозволять керівники залів. Оплачувати оренду приміщення на постійній основі поки немає коштів, та сподіваються з нового року таки “вибити” гроші у міської ради.