Відбувся Кубок Волині із контактного карате. У змаганнях взяли участь понад 140 спортсменів. Своїх вихованців випробували на татамі шість місцевих клубів і один львівський. Цього разу каратисти не демонстрували суддям ката — комбінації прийомів, лише спарингувалися.

Цей турнір — можливість для кожного юного каратиста показати себе, здобути першу перемогу. У змаганнях брали участь і юні бійці, які лише прийшли на першу секцію в своєму житті, й уже імениті спортсмени. Артему Забіяці — десять років. П’ять з них він займається карате. Вже перемагав на Чемпіонаті світу.

Юні переможці цього турніру поїдуть до Львова захищати честь Волині на Всеукраїнських змаганнях. Судді цього Кубку Волині — вже поважні каратисти, які готуються до Чемпіонату світу з карате в Берліні. Цього разу вони не виходили на татамі, аби випадково не травмуватися перед серйозними спарингами. Самі каратисти вірять в свої сили. На останньому Чемпіонаті Європи українська збірна посіла четверте місце. Тому розраховує на призові місця в Німеччині.