Підприємці з луцького “Привозу” вимагають не ліквідовувати цей ринок. Вони прийшли на сесію міської ради, однак депутати не прийняли щодо них жодного рішення. Це обурило базарників, тож вони заблокували вихід з сесійної зали.

Базарники прийшли під стіни Луцькради перед початком сесії 31 липня. Вони влаштували акцію протесту, а затим, коли зайшли до сесійної зали, стали просити депутатів вплинути на ситуацію.

Нагадаємо,  закрити ринок “Привіз” хоче орендар території – ТзОВ “Екопрод”. Він планує облаштувати там спеціальні магазини із продажу будівельних матеріалів і офісні приміщення. У червні 2018-го ТзОВ “Екопрод” продовжили договір оренди ділянки, де знаходиться “Привіз”, на 10 років.

Депутати вирішили перенести початок сесії на 11:30. До цього планували провести засідання відповідної комісії, яка мала підготувати проект рішення щодо можливого розірвання договору оренди з ТзОВ “Екопрод”.

Однак станом на 11:30 у залі не було половини депутатів, тож розпочати сесію було неможливо. В. о. міського голови Григорій Пустовіт запропонував перенести її на 14:00.

Після обіду депутати таки зібралися, однак заявили, що жодна профільна комісія не виносила на сесію проект рішення щодо “Привозу”. Тоді вирішили голосувати за скасування рішення про продовження договору оренди з ТзОВ “Екопрод”, однак зібрати достатню кількість голосів не вдалося, хоча питання тричі ставили на голосування.

Григорій Пустовіт оголосив 20-хвилинну перерву.

Поведінка депутатів присутніх підприємців, вони заблокували вихід з сесійної зали Луцької міської ради, нікого не випускають. Заблокували, зокрема, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Костянтина Петрочука.

На місце приїхали правоохоронці. Петрочук написав заяву в поліцію через дії підприємців