Підприємці луцького ринку “Привіз” виступають проти його закриття.

Базарники прийшли під стіни Луцькради перед початком сесії 31 липня. Вони влаштували акцію протесту, а затим, коли зайшли до сесійної зали, стали просити депутатів вплинути на ситуацію. 

Підприємці запевняють, що через закриття “Привозу”, сотні людей втратять можливість заробітку, а жителі Привокзального району не матимуть змоги купити продукти. До слова, на акцію прийшли також постійні покупці “Привозу” – вони також проти його ліквідації.

Нагадаємо, у міській раді пояснюють: закрити ринок “Привіз” хоче орендар території – ТзОВ “Екопрод”. Він хоче облаштувати там спеціальні магазини із продажу будівельних матеріалів і офісні приміщення. У червні 2018-го ТзОВ “Екопрод” продовжили договір оренди ділянки, де знаходиться “Привіз”, на 10 років.  

Депутат Павло Данильчук запропонував винести на сесію проект рішення щодо розірвання договору оренди з ТзОВ “Екопрод”, а саму ділянку передати для КП “Луцькі ринки”.

Початок сесії Луцької міської ради перенесли. Депутати взялися за вирішення “ринкового” питання. Сесія розпочнеться в 11:30. До цього відбудеться засідання комісії, яка має винести проект рішення щодо “Привозу”. І це питання планують розглянути першим під час засідання сесії.

ОНОВЛЕНО В 11:40

Станом на 11:30 у залі не було половини депутатів, тож розпочати сесію було неможливо. В. о. міського голови Григорій Пустовіт запропонував перенести її на 14:00.