Народний депутат Степан Івахів зустрівся із громадою Гірниківської сільради в Ратнівському районі, де пообіцяв допомогти вирішити шкільні проблеми.

Про це Степан Івахів написав на своїй сторінці у фейсбуці.

“Село Гірники в Ратнівському районі славиться тим, що тут  – найбільша народжуваність в області. І цього року в перший клас піде 55 діток! Два корпуси школи давно не вміщають усіх школярів, і питання добудови уже вирішено, розроблений проект. Але поки школу не добудували, люди просять облаштувати доріжку між корпусами. Посприяю, щоб це питання вирішилось якнайшвидше і 1 вересня учні Гірників пішли до школи не по калюжах, а гарною бруківкою”, – написав нардеп.

На зустрічі з мешканцями Гірниківської сільради піднімали питання і щодо навчальних закладів в Бродах і Сільці. Жителі Сільця  переживають про те, щоб школу як малокомплектну не закрили.

“Там навчається 60 учнів і я пообіцяв, що візьму це на особистий контроль і школу у Сільці не закриють”, – написав Івахів.

Також важливим питанням для цих сіл, як і багатьох інших на Волині, лишається складність проведення нових ліній електропередач. У Гірниківській сільраді, кажуть місцеві, близько 500 господарств, які не мають електропостачання.

“Дуже сподіваюся, що в новій Верховній Раді не буде лобістів, які стануть на заваді внесенню змін у процедуру проведення нових електромереж. Бо особисто я переконаний, що це – обов’язок обленерго. Структура, яка потім бере гроші за послугу – надання електроенергії, повинна сама встановлювати трансформатори і проводити мережі до самого будинку, а не вимагати, щоб люди це робили за свої гроші”, – йдеться у дописі.