На сайті Верховної Ради зареєстрували петицію, в якій вимагають зробити значно суворішим покарання для педофілів. Зокрема, запровадити хімічну кастрацію, зробити жорсткішою відповідальність за злочини проти дітей та створити реєстр педофілів.

У Верховній Раді два роки тому зареєстрували законопроект з аналогічними вимогами. Але парламентарі поки за нього не проголосували.

“Зло має бути покаране. Теоретично я підтримую. Та звинуватити можна будь-яку людину. А далі що? Хімічну кастрацію провели, а потім виявилося, що це не він. І що тут робити?” – прокоментував законопроект народний депутат України Ігор Лапін.

Лише за останній тиждень на Волині – два випадки розбещування дітей.

21 червня на лінію служби «102» поліції надійшло повідомлення від 46-річної жительки області про вчинення односельцем розпусних дій щодо її 5-річної доньки

Ще одна волинянка написала заяву про те, що співмешканець згвалтував її доньку. Заявниця повідомила, що під час її перебування за кордоном 39-річний співмешканець неодноразово вчиняв дії сексуального характеру стосовно її малолітньої доньки.

Поліція вже відкрила кримінальне провадження. Слідчі кажуть, що педофілу загрожує від восьми до п’ятнадцяти років позбавлення волі. Попереднього ж тижня правоохоронці області затримали ще одного 41-річного педофіла, який розбещував дитину. Психолог каже – педофілія не лікується. Це діагноз, який із людиною залишається на все життя. Найчастіше його провокує дитяча травма.

Психологи пояснюють: діти нерідко замовчують випадки домагань. Та все одно батьки можуть побачити зміни у їх поведінці. Зазвичай жертви сексуального насильства замикаються у собі, байдужіють, або ж навпаки – проявляють агресію. У таких випадках батькам потрібно відверто поговорити.