У Туреччині вирішили відмовитися від системи all inclusive у своїх готелях. Але попри пандемію коронавірусу, чекають туристів уже цього літа.

Про це повідомив міністр туризму країни Мехмет Ерсой, – інформує ТСН.

За словами міністра, якщо нових проблем не буде, внутрішній туристичний трафік розпочнеться в кінці травня. А туристичний сезон відкриється контрольованими внутрішніми рейсами.

Влада Туреччини створила детальний перелік правил для роботи готелів та інших туристичних місць. Зокрема, планують регулярно дезінфікувати транспортні засоби, а весь персонал у галузі туризму має пройти відповідну медичну підготовку.

Аеропорти, готелі, ресторани, музеї та інші туристичні пам’ятки будуть переобладнані до всіх вимог соціального дистанціювання. Також у всіх місцях працюватимуть медики. У туристичних містах також розгорнуть спеціальні лікарні та доправлять туди апарати ШВЛ.

Готелі більше не матимуть системи харчування all-inclusive  та переходитимуть до систем комплексного харчування. Також планують наполовину скоротити кількість шезлонгів на пляжах.

“Ми готуємось до 15 травня. Кількість шезлонгів буде обмеженою. Ціни можуть піднятися. Складаються нові плани”, – розповів очільник туристичного міста Ула Ісмаїл Аккая.

Спочатку у Туреччини розраховують на туристів із азійських країн. Щодо росіян або німців, то на їхній приїзд там очікують наприкінці липня – на початку серпня.