Управління Волинської єпархії Православної церкви України поступово відновлює роботу після запровадження карантину через коронавірус.

Про це інформують в пресслужбі єпархії.

Починаючи з вівторка, 28 квітня, з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла, співробітники Управління єпархії виконуватимуть службові обов’язки в робочих кабінетах до обіду. При цьому, в одному кабінеті одночасно будуть трудитися не більше двох осіб, які повинні використовувати медичні маски та антисептичні засоби.

Також повідомляють про ще одну професійну дезінфекцію в будинку духовної консисторії, а також в кафедральному соборі Святої Трійці. Цю роботу виконали працівники МНС.

Поки що відвідувачам рекомендують приходити в Управління лише в нагальних справах. Інші питання слід вирішувати дистанційно, використовуючи відповідні засоби комунікації.

Із проханнями можна звертатися за такими контактами. Канцлер єпархії протоієрей Микола Цап: (0332) 72-53-63, (096) 677-48-44; секретар керуючого єпархією Галина Мельник: (0332) 72-44-64, (067) 777-44-17.