Без краваток і традиційного офіціозу професійне свято – День державних службовців – відзначили депутати і чиновники районних та обласного рівнів. Натомість були кросівки і спортивний азарт.

За що боролися і хто переміг – у сюжеті 12 каналу.

“Не просто провести якісь урочисті збори, хоча ми привітали колектив, але провести його із задоволенням,із користю для себе. Тому ми вирішили зібрати такий перший спортивний фестиваль”, – каже голова Ковельської райдержадміністрації Ольга Черен.

Дві команди – виконавчої влади та органів місцевого самоврядування – мірялися силами у міні-футболі, пляжному волейболі та  естафетах. Державні владці швидше бігали, влада самоврядна влучніше цілила.

“Надіюся, що ми показали себе достойно – не дали обіграти себе у футбол, проте ситуація у естафетах і волейболі склалася трохи сумніше. Але я надіюся, що це тільки перший раз – перший млинець глицем. Ми його будемо підтягувати і будемо більш згуртованіше підбирати команду, і на наступний день державної служби будемо переможцями”, – розповів голова волинської обласної ради Григорій Недопад.

А цьогоріч, жартують, перемогу подарували – на честь свята.

” Змагання такі символічні – естафета – це і чоловіки, і жінки. На жаль, ми цю естафету програли, але ще раз повторюся: ми зробили такий символічний подарунок від органів місцевого самоврядування”, – радник голови волинської обласної ради Анатолій Філюк.

В обидвох командах запевнили: суперники вони лише у спорті. На службі і завдання, і мета у них спільні – розвиток волинського краю. А подібне дозвілля цю єдність лише цементує.