В рази оперативніше, продуктивніше та ощадливіше відтепер обіцяють працювати аварійні служби Луцькводоканалу. Тут учергове оновили автопарк спецтехніки. Сучасні машини з компактним обладнанням значно економитимуть і ресурси, і час під час ліквідації аварій  підвищать продуктивність праці ремонтників.  

А от яка користь з цього містянам і чи, бува,  не вплине придбання на вартість тарифів – у сюжеті 12 каналу.

Оновлення транспорту – не розкіш, констатують водогосподарники, а гостра виробнича потреба. До пів сотні за добу аварій на водогонах та каналізаційних мережах вимагають оперативності. Тому другий рік поспіль технологічний парк потрохи осучаснюють. Витратили на це вже понад 10 мільйонів гривень. Але не з міського бюджетні, а з власно заробленого.

“За півтора року ми фактично 7 транспортних одиниць замінили, в порядку 5-6 капітально відреконструювали і маємо плани що в наступному році в нас буде закуплено ще 14 транспортних одиниць”, – каже  директор КП “Луцькводоканал” Віктор Гуменюк.

Новий транспорт збільшить об’єм виконаних робіт, значно зекономить паливо та час, – певнить Віктор Гуменюк. І аж ніяк не вплине на збільшення тарифів. Швидше – запобігатиме їх зростанню.

“Для лучан це надійність водопостачання і водовідведення, оперативність вирішення тих чи інших проблем і відповідно зменшень навантажень на тариф, який дійсно досягається за рахунок правильного інвестування”, – каже Гуменюк.

Оглянувши і старий, і новий автопарк водогосподарників міський голова Ігор Поліщук погоджується:  латаним-перелатаним газелькам і тракторам давно пора на пенсію. А за рахунок економії палива та часу нові автомобілі  окупляться за рік-півтора.

“Дуже часто бувало так, що автомобілі не доїжджали до місця аварії, тому що ламаються. А це все якість роботи. По-друге – час виконання роботи та й ефективність надання послуг для лучан дуже страждає через застарілу техніку, тому за останній час вдалося кардинально оновити техніку”, – каже мер.

Старий транспорт піде не на металобрухт, а з молотка. Минулоріч за одну вантажівку вторгували майже 130 тисяч гривень, тоді, як на скупці лому її оцінили не більше 15-ти. Виручені гроші вкладають у розвиток підприємства, в тому числі й на оновлення техніки.