У мережі з’явився ТОП нововведеннь, які чекають школярів з початку навчального року.

Іти до першого класу можна буде без співбесіди, відвідувати школу без форми, натомість  носити світловідбиваючі жилети, а ще користуватися електронним квитком. У школах відбивають дошки пошани але з’явиться нове меню.

Однак волинські освітяни зміни спростовують. Закрема те, що дітей у школу набиратимуть не за співбесідою, а за місцем реєстрації насправді не новина. Так робили і в попередні роки. Так само як скасування шкільної форми. Її, як такої, офіційно не потрібно ще з 1996 року. З того часу на державному рівні форма у школах не була затверджена.

Електронних квитків, за допомогою яких батьки зможуть ще й відстежувати місцезнаходження дитини, у волинських школярів теж не буде. Принаймні, у волинських. А от світловідбивачі жилети мають з’явитися, але… колись. Точно не з першого вересня. Адже поки що немає механізму їх закупівлі. А ще у навчальних закладах ніби то має бути нове, так зване мультипрофільне меню. А обід нагадувати шведський стіл.

А ще з першого вересня за словами розповсюджувачів фейків в школах мали зникнути дошки пошани. Але й це, кажуть, в облдержадміністрації лише розмови, не підкріплені реальними документами.