50 тисяч штук, більше ста кілограмів свічок виготовляють у день на Луцькому міні-заводі. Цех знаходиться у підвалі одного із приміщень Волинської єпархії української православної церкви, раніше тут знаходилось казино. Один працівник і невеличкий станок уже 5 років повністю забезпечують усю Волинь парафіновими та восковими свічками. Раніше їх купували на ринках та у церковних магазинах.
Для гніту використовують натуральну нитку, яку прикріплюють до барабану, та  опускають в розтоплену суміш з парафіну, стеарину та церезину.

Свічка через таку ванну проходить близько 20 разів, потім минає спеціальний отвір, який визначає її діаметр. Охолоджену багатометрову нитку із горючим матеріалом обрізають на менші частини. Далі, вироби запаковують. Раніше свічки виготовляли довше за допомогою спеціальних форм.
В кожну комірку вставляється нитка, потім форма закривається, закручується і зверху заливається парафін.
Через кілька хвилин суміш застигає, форму розкручують і з неї дістають готові вироби. Зараз цей метод використовують тільки тоді, коли виготовляють великі свічки, так звані Стрітенські чи Страсні.