Внаслідок авіаударів по сирійській провінції Ідліб загинули семеро людей, в тому числі п’ятеро дітей. Про це представник сил цивільної оборони повідомив видання Анадолу. Поранені п’ятнадцять людей. Член білих беретів заявив, що удару по підконтрольних загонах опозиції завдали другого грудня ввечері.
У Сирійській опозиції підозрюють, що бомбардування вчинили російські війська.
Упродовж останніх кількох тижнів обстріли й атаки в північній провінції, одній з чотирьох “зон деескалації”, посилилися. За двадцять днів було вбито понад п’ятдесят мирних жителів, більше півтори сотні поранені.

Водночас в Міноборони РФ повідомили, що 31 грудня над Сирією розбився російський військовий вертоліт Мі-24. В результаті аварії загинули два члени екіпажу. Однак, про місію, яку здійснювали військовики змовчують.
Група Конфлікт інтелідженс тім, яка відстежує російські втрати в Сирії, повідомила, що гелікоптер розбився в зоні підконтрольній опозиційним силам на кордоні провінцій Хама і Хомс, території яка також включена до “зон деескалації”.
Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини у Лондоні  підрахував, що в 2017 році в результаті військових конфліктів в Сирії загинули понад десять тисяч мирних мешканців. Серед них майже дві з половиною тисячі дітей.