Телеканали пропонують дедалі більше новин, аналітики, серйозних програм. Туди запрошують поважних експертів, які у своїх надскладних промовах піднімають важливі теми. Це завжди корисно і потрібно, але часто-густо – надто нудно.

12 канал запустив новий проект – БлаБлаTime, учасники якого говорять про складне просто.

Програма передбачає такі собі посиденьки у студії за чашкою чаю. Гостей щоразу буде кілька – аби розмова не перетворювалася на стандартний сценарій “Питання-відповідь”. На початку програми ведучі – Катерина Дулапчій та Костянтин Яворський – задають тему бесіди, а далі лише модерують розмову учасників.

Першими у студію БлаБлаTime завітали Іван Мирка, Юлія Вусенко та Юрій Моклиця. Одразу ж обумовили: у студії немає звань і посад.

“Ми всі є українці, ми є волиняни… Ми просто піклуємося про долю нашої Батьківщини і просто говоримо, до чого ми йдемо, що нам принесуть вибори, що ми від них очікуємо”, – зазначив Костянтин Яворський.

Тож у першому випуску говорили про вибори, їх результати, а також перепалки у мережі, які виникають між користувачами через різні політичні погляди.