Вперше за п’ятирічну історію. У єдиному на Волині спортклубі бразильського джиу джитсу відбувся закритий турнір. Юні спортсмени змагалися за GARDA BJJ Cup.

Участь у поєдинках взяли майже сімдесят спортсменів. Вікова категорія учасників – від восьми до чотирнадцяти років. Дебютний клубний турнір зробили, аби підготовувати бійців для виступу на всеукраїнських змаганнях. За словами тренерів, це піднімає їхній рівень мотивації та впевненості у собі. Це перший корисний змагальнй досвід.

Іван Сильман – чемпіон України й бронзовий призер чемпіонату у Римі із бразильського джиу-джитсу. Окрім цього, він тренує нову генерацію. Спортсмен каже, що із дітьми працювати нелегко, однак завжди треба шукати правильний підхід. Важливо не лише навчити техніці, а й психологічній витримці у випадку поразки.

Змагання відбувалися за правилами Міжнародної федерації Бразильського джиу-джитсу. Хоча й турнір не був масштабним, його організували у тому ж форматі, що й національні чемпіонати. Окрім нових вражень й емоцій, діти отримали нагороди. Для деяких це було вперше.

https://youtu.be/6A2kwzmGvrw