Доки у Луцьку гроші для ЗСУ збирали на музичному фронті, у Боратині задля благодійної місії ганяли у м’яча. На футбольному полі зустрілися 5 команд з різних куточків громади, щоб поборотися за першість та зібрати допомогу для наших захисників. Хто переміг та яку суму вдалося зібрати – дивіться у сюжеті.

На спорткомплекс у Боратині зійшлися п’ять команд із різних куточків громади, аби поганяти м’яча задля благодійної місії – збору коштів на придбання військової амуніції для наших захисників.

«З Коршева команда, з Коршівця команда, Боратин команду виставив, Гірка Полонка… 5 команд. Ми розігруємо кубок, граємо по коловій системі, яка складається із 2 таймів по 10 хвилин», – розповів інструктор-методист Юрій Калиш.

Для Боратинської громади благодійні заходи не новинка. Тут чи не щодень активно працюють над тим, аби хоч трохи наблизити нашу перемогу.

«Наш відділ започаткував концерти по території. Я думаю, всі зібрані кошти будуть об’єднані в одне-єдине, і щось буде придбане для наших солдатів. Це маленький внесок у велику Перемогу нашої незалежної України», – зазначив голова Боратинської громади Сергій Яручик.

Тож цього разу вирішили підняти і спортивний дух місцевих жителів, і разом виконати благодійну місію. Для збору коштів стояла спеціальна скринька. Футболісти кажуть: така мета додає наснаги та енергії безпосередньо на полі. І навіть палюче сонце не стає на заваді турніру. Адже радіти життю нині можна лише завдяки мужності наших захисників.

«Це тільки їм слава, шо ми зараз можемо тут, під мирним небом наразі, в Боратинській громаді побігати у футбол. Тому проходить цей турнір дуже добре, все нам сприяє. Дякуємо Збройним силам України!» – висловився тренер команди «Боратин» Павло Бемко.

Підтримати хлопців прийшли жителі різних сіл громади. Кажуть, дуже раді, що у них є такий волонтерський фронт і раді бути його частинкою.

Підтримати благодійний турнір прийшов і волонтер Андрій Мороз. Адже саме він відповідає за те, аби за зібрані гроші придбали усе необхідне для бійців.

«Від суми будемо відштовхуватися, тому що потреби досить різноманітні, починаючи від літнього взуття і закінчуючи туристичними наметами, польовими ліжками, які розкладаються», – повідомив Андрій Мороз.

Перемогу у турнірі здобула команда із села Коршів.  Друге місце посіли гравці із Боратина, а бронзовими призерами стали футболісти із села Ратнів.

Спільними силами жителям Боратинської громади вдалося зібрати майже 8 тисяч гривень. І невдовзі за ці гроші закуплять необхідне для бійців і відправлять його на передову.