На вихідних у Луцьку вже удруге відбулась благодійна акція «Крок до перемоги». Упродовж дня в Центральному парку ім. Лесі Українки були розваги для дітей, концертна програма, а також благодійний ярмарок. Основний концерт організували ввечері: лучан тішили патріотичними піснями популярні виконавці Волині. Детальніше про захід – у сюжеті.

«Головною метою цієї акції є збір коштів для ЗСУ. За першу акцію ми зібрали понад 100 тисяч, придбали тепловізор і форму», – розповіла засновниця ГО «Мистецький фронт» Анна Пахольчук.

Збирали ж допомогу піснями, майстер-класами та навіть смаколиками.

На деяких локаціях юні лучани демонстрували гостям дійства театралізований перформанс. Також обдарована молодь змагалася за першість у пісенному конкурсі.

«Вперше в місті ми зробили дитячий конкурс-фестиваль патріотичної пісні. Він абсолютно безкоштовний. Ми це зробили, щоб трошки збадьорити дітей, які опинилися в умовах війни і морально були не готові до цього», – каже засновниця ГО «Мистецький фронт» Марія Гредасова.

Такі конкурсі, кажуть члени журі, нині неабияк на часі. Адже діти – майбутнє нашої нації і вони змалку повинні знати українську патріотичну пісню та нести її в люди. Та й для лучан послухати пісень дуже потрібно.

«Ці хлопці, які на передовій, за те, щоб ми жили далі. Не сиділи і плакали, а жили далі, робили якусь справу. Кожен із нас на своєму фронті. Ми на музичному», – вважає співачка, членкиня журі пісенного конкурсу Інна Кириченко.

Основна програма чекала на лучан ввечері. Своїми виступами гостей акції тішили волинські артисти, а також виконавці з Києва та Ірпеня.

Послухати пісень та просто відпочити зібралися десятки лучан. Такі концерти кажуть нині дуже потрібні.

До слова, збір коштів здійснюється на рахунки штабу «Ангар». Згодом за них придбають необхідні речі для наших захисників.