У Луцьку влаштували благодійний ярмарок. В умовах війни, кажуть організатори, треба використовувати кожну можливість, аби допомогти нашим захисникам. Тож для дорослих і дітей на площі Героїв Майдану організували ігрові локації, майстер-класи, продаж різноманітних цікавинок та концертну програму. Як минуло дійство – у сюжеті.

Виступи волинських виконавців та юних артистів. На площі Героїв Майдану у Луцьку організували святкове благодійне дійство. Головним атрибутом була скринька, куди збирали допомогу для Збройних сил України.

«Ми зібрали творчих, креативних відомих волинян, які роблять свято для людей. Ми мріємо про перемогу, і кожен на своєму фронті має наближати її», – каже очільниця управління соціальних служб Луцької міської ради Ліна Галан.

Для дорослих і дітей тут організували продаж різноманітних цікавинок та різноманітні майстер-класи.

Також діти мали можливість звернутися до наших захисників. Надто особлива ця можливість для восьмирічної Мілани.

«Пишу листа для свого тата. Він на фронті. А пишу я йому, щоб він повернувся живим», – розказує дівчинка.

Гості благодійного ярмарку переконані: нині такі події варті уваги, бо ж про війну ніхто не забуває і в такі похмурі часи для України іноді треба перезавантажитися.

У цілому на заході вдалося зібрати понад 12 тисяч гривень для наших захисників. За ці гроші придбають необхідні речі для бійців і відправлять разом з дитячими листами на передову.