Модельний бізнес змінюється: нині моделями стають не лише молоді дівчата із “ідеальними” параметрами і зовнішністю, а й старші жінки і люди з інвалідністю. 

Про це розповіла засновниця модельного агентства «Grace model house» Анна Тріль у програмі «По дорозі» 8 червня на 12 каналі.

За її словами, тепер для людини, яка хоче потрапити у модельний бізнес, важлива кількість підписників в інстаграмі.

«Більше звертають увагу на особистість в першу чергу і на кількість підписників в інстаграмі. Адже це додаткова реклама для бренду. Тобто, якщо візьмуть модель з 10-тисячною аудиторією або більше, то це реклама не тільки на показі чи фотозйомці. Ця дівчина зніме бекстейдж, виставить фотографії зі зйомки чи з показу, позначить цю фірму, для якої вона це робила, і на ту фірму підпишуться», – пояснила Анна Тріль.

Каже, зараз до моделінгу почали залучати непрофесійних людей.

«Зараз така тенденція, що залучають саме непрофесійних моделей, часто людей з інвалідністю, щоб сконцентрувати на цьому увагу. У нас є проєкт «Краса без меж» для жінок, які півжиття приділяли увагу кар’єрі, сім’ї, дітям, але у глибині душі в них було бажання вийти на сцену, на подіум. Тобто, це якраз їхня мрія буде реалізовуватися. Дизайнери презентують через них свою колекцію. І таким чином бренд стає ближчим до людей. Якраз у цьому різниця», – наголошує засновниця модельного агентства.

«У минулому столітті, коли був початок модельного бізнесу, брали анорексичних, я би сказала, моделей, а сьогодні дизайнери прийшли до того, що вони хочуть одягати звичайних людей, а не тільки якесь вибране суспільство. Тобто вони бажають бути ближчими до народу», – додала вона.