Бродячі собаки. Ця проблема хвилює містян не перший місяць. Але впродовж останніх тижнів кількість таких звернень до міськради суттєво побільшала.

Відловом безпритульних тварин в Луцьку займається комунальне підприємство “Ласка”. Вони повинні реагувати на всі виклики, виїжджати на місце, та ловити тварин. Усіх відловлених котів і собак працівники намагаються прилаштувати. Втім, як каже керівниця “Ласки” Наталія Рудь, для цього катастрофічно не вистачає рук та часу.

Та, за словами Наталії Рудь, це не єдина проблема. Збільшення кількості безпритульних собак вона пов”язує із громадською огранізацією “Порятунок чотирилапих”,яка займається виловом тварин мало не по всій Україні.

Натомість, екс-директорка “Ласки”, яка нині і очолює “Порятунок чотирилапих” – такі заяви спростовує.

Втім, розбиратись у причинах такої кількості бездомних тварин буде мерія. Владці хочуть, аби обидві сторони зустрілись та розібрались з проблемою. Зустріч, обіцяють, відбудеться вже незабаром.

У Луцьку все частіше скаржаться на безпритульних собак. Особливо страждає від них район ДПЗ. За останній тиждень до міськради надійшло декілька заявок, через що це питання обговорювали на оперативній нараді. Як у КП “Ласка” пояснюють таку кількість тварин, та як планують вирішувати проблему – знає наша знімальна група.