Голова Волинської обласної ради Ірина Вахович звернулася до земляків з нагоди Дня Гідності та Свободи.

«У новітній історії українці неодноразово демонстрували світу, що прагнуть гідного життя в незалежній державі за чесними правилами», – ідеться у тексті звернення.

Ірина Вахович переконана, що 21 листопада – день, що символізує рішуче відстоювання свободолюбивим українським народом демократичних принципів справедливості під час Помаранчевої революції та Революції Гідності.

«Події тих років назавжди змінили наше життя, наше бачення своєї держави та себе в ній. Це був дуже важкий іспит для України. Адже революція відбулася не лише в політичному житті країни, а й в свідомості кожного українця. Сотня активістів Майдану пожертвували заради цього найціннішим. Вони не злякались куль снайперів і віддали свої життя за кожного з нас. На жаль, сьогодні Україна змушена відстоювати свій суверенітет і територіальну цілісність. На її захист стали справжні патріоти. Вклоняюсь перед мужністю військових, які захищають нашу землю від зовнішнього ворога. Вічна пам’ять і шана бійцям, які не повернулись із боїв додому! Будьмо гідними подвигу сучасних українських Героїв!» – закликає голова облради.

Крім того, Ірина Вахович висловила сподівання і побажання:

«Вірю, що наша боротьба обов’язково закінчиться перемогою. Бажаю усім нам мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагодив родинах, незламної віри в щасливе майбутнє нашої держави та впевненості у завтрашньому дні. Пам’ятаймо, Європейську Україну будує кожен із нас і саме від нас залежить, у якій державі житимемо ми та наступні покоління українців на нашій Богом даній землі».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як у Ковелі відзначать День Гідності та Свободи