Військовослужбовцю Артему Григоренко, який втік з військової частини у Володимирі-Волинському, світить до 10 років ув’язнення.

Про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

Нагадаємо, на Волині затримали солдата строкової служби, який 16 квітня самовільно залишив місце служби, а саме, військову частину, що розташована у місті Володимир-Волинський Волинської області. Солдат зник разом з автоматом  АКС-74 з двома спорядженими магазинами по 30 набоїв у кожному і багнет-ножем. При цьому, на момент втечі, вказаний військовослужбовець був чатовим внутрішньої варти вказаної військової частини.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює Військова прокуратура Волинського гарнізону Західного регіону України.

20 квітня місцезнаходження солдата встановивои. Строковик перебував у селі Радовичі Турійського району Волинської області, що приблизно за 40 кілометрів від Володимира Волинського.

Вказаного військовослужбовця затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. При ньому виявлено зброю, з якою він покинув місце служби, а також боєприпаси та багнет-ніж.

Причини свого вчинку військовослужбовець на даний час пояснити не може.

Вирішується питання щодо обрання солдату запобіжного заходу.