Співак з Луцька Дмитро Монатик презентував новий хіт під назвою “LOVE IT ритм”.

Одразу ж з ним артист презентував яскравий відеокліп з традиційними хореографічними постановками та декораціями, – повідомляє 24 канал.

Режисером нового відеокліпу “LOVE IT ритм” стала Таня Муінне, а сама відеоробота з’явилась на YouTube-каналі виконавця вчора, 18 квітня. Лише за добу після публікації кліп переглянули півмільйона разів.

Новий сингл увійде в однойменне шоу на НСК “Олімпійський” влітку цього року. В описі до відеоролика Монатика зазначається, що для створення кліпу режисер і вся команда надихнулися низкою голлівудських екранізацій 50-х років – “Співаючи під дощем” (1952), “Забавна мордочка” (1957) і багато інших.

“Крім естетичного задоволення і масштабу, від якого протягом 5 хвилин захоплює дух, можна простежити секретний код від команди артиста. Важливою метою було створити стиль, який одразу запам’ятовується, а також потрібний настрій, легкість і відчуття свята, але при цьому утримати зв’язок з потужним посилом треку і дуже тонко, символічно продемонструвати життєвий шлях однієї людини”, – розповіли про відеороботу представники команди Монатика.