Бюджетні слухання цьогоріч у волинській облраді – активні та емоційні. Неприйнятий кошторис та завищені, на думку депутатів, апетити як установ, так і окремих обранців лише підливали масла у вогонь. Особливу увагу привернуло управління внутрішньої політики ОДА, яке не передбачило кошти на поїздку делегації чиновників у Польщу, де в Сагрині 1944 року відбувся масовий розстріл українців.

«Була думка, щоб українська сторона, зокрема Волинь, направила туди масову делегацію. Вже кілька років з Львівщини туди по два-три автобуси їздить. Це ніби Холмщина, вони переселені до нас на Волинь, ми їх приютили. А ми туди не їдемо.  Минулий рік з Луцька було три людини – і то в приватному порядку. Я їздив, Котлевський і Данилюк. Ви це десь передбачаєте, щоб ми цю круглу дату хоч не залишилися непоміченими?» – Олександр Пирожик, депутат Волинської облради.

Проте, питання дуже швидко вирішилося. Начальниця управління внутрішньої політики запропонувала виділити кошти з програми увічнення, на яку передбачено 100 тисяч гривень. Бюджетний запит подано, тому у представників Волинської області є шанс потрапити на 74-річницю Сагринської різні у Польщу.