Конфлікт у Чарукові, який тривав з лютого цього року, завершився. Більшість остаточно проголосувала за приєднання до Городищенської об’єднаної територіальної громади.

За неї віддали голос понад чотири з половиною сотні мешканців села. За приєднання до Гіркополонківської ОТГ – утричі менше.

До Чаруківської сільради входить два села: Чаруків і Вигуричі. У першому проживає більше півтори тисячі людей. У селі є одинадцятирічна школа, амбулаторія, пожежна. У самому Городищі не проти приєднати Чаруків. Кажуть, що села історично і територіально близькі.

Городищенська громада – п’ята на Волині за обсягом власних надходжень до бюджету. Нині тут мешкає всього три тисячі людей. Після приєднання Чаруківської сільради стане 5 тисяч.

Директор ТзОВ “Городище” Анатолій Никонюк, який є найбільшим платником податків у Городищенській громаді, каже, що бачить перспективи у Чаруківській сільській раді.

У зв’язку із парламентськими прогнозують, що вибори в Городищенській ОТГ відбудуться не раніше жовтня цього року. Експерти кажуть, що процес може і затягнутися. Головне, щоб встигли до кінця 2019-го. В іншому випадку гроші з інфраструктурної субвенції доведеться ще рік чекати.