Новорічно-різдвяні свята у розпалі, а от період активної реалізації ялин і сосен завершився. Не всім деревцям довелося стати окрасою оселі.

Тож і в підприємців, які купували ялинки для продажу та не змогли реалізувати, і у волинян, дім яких прикрашає живе дерево, постає запитання: що робити із різдвяним деревцем. Пресслужба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства радить принести їх у спеціальні пункти прийому.

Такі вже запрацювали при державних лісогосподарських підприємствах області, де є виробництво щепи технологічної. Повернути нереалізовані ялинки та сосни у держлісгосп для подальшої переробки можуть підприємці та всі волиняни. Деревця можна просто привезти до лісгоспу без домовленостей або ж попередньо зателефонувавши за номером, відповідно до розміщення пунктів прийому:

Крім того, хвойні дерева із вдячністю приймуть у Луцькому зоопарку.  Як повідомляє директор установи Людмила Денисенко, це не лише урізноманітнить раціон тварин, а й для багатьох  звірів стане забавою.