Деякі лучани ігнорують норми карантину – гуляють без масок і не дотримуються дистанції.

З 11 травня 2020 року у Луцьку розпочалося пом’якшення карантинних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню коронавірусу. Про це повідомляє пресслужба Луцької міської ради.

“Загроза підхопити інфекцію нікуди не зникла, жоден з нас від неї не застрахований. На жаль, чимало громадян сприйняли послаблення карантину доволі легковажно: у громадських місцях, парках та скверах, закладах торгівлі відвідувачі перебувають без масок, не дотримуються необхідної дистанції. Пом’якшення карантинних заходів, розроблені Кабінетом Міністрів України, не скасовували ці норми. Зараз, як ніколи, потрібно бути обачними і не втрачати пильності”, – наголосив в.о. міського голови Луцька Григорій Пустовіт.

Спеціалісти Луцького міського управління Держпродспоживслужби Головного Управління у Волинській області особливу увагу приділили роботі на агропродовольчих ринках міста, які розпочали працювати 7 травня.

Щодня на місцях торгівлі працюють по два інспектори Держпродспоживслужби, які проводять вимірювання температури усім відвідувачам та продавцям, здійснюють контроль за дотриманням протиепідемічних заходів. Торгові площі обладнані захисними екранами, нанесено розмітку для дотримання соціальної дистанції, проводиться регулярна дезінфекція, наявні санітайзери для рук.

А от на ярмарках сільськогосподарської продукції протиепідемічні вимоги подекуди ігноруються, спостерігаються масові скупчення людей.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Як і коли в Україні відновлюватимуть роботу пасажирського транспорту