Вже за тиждень волинські юнаки представлятимуть Україну на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств. Впродовж року спортсмени показували неабиякі результати на українських турнірах, нині ж за нагороди боротимуться на світовому рівні.

Про підготовку та налаштування Ольга Матвєєва знає більше.

Теодору Ганейчуку – 15. Впродовж останніх років ММА – невід’ємна частина його життя. Менш як за тиждень разом із командою вирушають у Болгарію, тож нині тренування особливо наполегливі.

“Проходив підготовку в Луцьку на зборах, в Драгобраті ми з збірною проходили тренувальний збір, завдяки цьому, я надіюсь, матиму змогу добре виступити на цьому чемпіонаті”, – каже Теодор. 

Для 17-ти річного Юрія Пасича цей чемпіонат світу – вже не перший. Два роки тому з  Італії привіз срібло. Цьогоріч буквально боротиметься лише за золото.

Я мріяв бути чемпіоном, займався дзюдо ще до цього, але було нудно. Прийшов сюди, мені дуже сподобалося, тож почав ходить, займатися”, – каже хлопець. 

Тож тренування нині – із дня у день. Із 70 спортсменів, що представлятимуть Україну на чемпіонаті світу у Болгарії, – восьмеро волиняни.

Цьогоріч виступи волинської збірної на чемпіонатах з грепплінгу, панкратіон і змішаних єдиноборств були досить результативними, це говорить про те, що рівень наших спортсменів впродовж останніх років суттєво виріс”, – ділиться тренер волинської збірної зі змішаних єдиноборств Михайло Савчук.

З таким рівнем, каже, на чемпіонаті світу можна боротися за золоті нагороди.

За титули чемпіонів світу боротимуться у Болгарії з 28 липня до 2 серпня.