Ольга Кальченя власноруч створює унікальні іграшки для своїх дітей, друзів і поціновувачів м’ягких забавлянок. Навчилася це робити п’ять років тому, у декреті. Майстриня розповідає: її зацікавила китайська техніка в’язання “амігурумі”. Відома, але ще не така популярна в Україні.

Ольга розповідає: подумати не могла, що у дорослому віці буде в’язати іграшки. У цьому, каже, заслуга родини, адже творчий погляд на життя у всіх.

“Мама вишиває бісером, тато теж багато чого робить руками. Тож це в нас сімейне”, – каже Ольга.

Для того, щоб створити таку іграшку, потрібні нитки для в’язання, гачки, рукодільні ножиці і хороший настрій, запевняє майстриня.

“Настрій це головне, без настрою нічого не вийде. Будеш розпускати, переробляти і не вийде. Перевірено: якщо себе заставляєш в’язати – виходить сердита іграшка”, – ділиться майстриня.

Оскільки іграшками цими грається переважно малеча, важливо, щоб усі матеріали були натуральними та гіпоалергенними. Найчастіше це вовна і бамбук.

Іграшки від Ольги Кальчені є уже в сотень людей. В кожну майстриня вкладає працю і душу. Саме тому, її виробами граються і малі, і великі.