У селі Княгининок, що неподалік Луцька, відбувся матч  17 туру чемпіонату Волині з футболу. На стадіоні грали «Луцьксантехмонтаж-536» та ФЦ «Ковель-Волинь».

Футбольний поєдинок відбувся увечері 25 квітня.

«Луцьксантехмонтаж-536» та ФЦ «Ковель-Волинь» – найзапекліші суперники обласного футболу, адже одні представляють луцьку школу, інші – ковельську.

Цього разу впевнену перемогу з рахунком 3:1 здобула команда «Луцьксантехмонтаж-536».

У першому таймі гравці Ковеля не реалізували пенальті, а гравець команди «Луцьксантехмонтаж-536»  Михайло Зайчук забив перший гол.

У другому таймі гол забив Василь Олійник. ФЦ «Ковель-Волинь» зумів відіграти один м’яч – його забив Юрій Дручик.

Однак один із лідерів «Луцьксантехмонтаж-536» Тарас Кабанов за трохи встановив остаточний рахунок 3:1.

До слова, «Луцьксантехмонтаж-536» – 4 роки поспіль є чемпіоном області з футболу.