У Луцьку конфлікт міг завершитися вибухом.

“Невідома особа з гранатою в руках погрожує фізичною розправою”, – на цей виклик з вулиці Шота Руставеллі кілька екіпажів прибули миттєво, повідомляють у Патрульній поліції Волині.

Заявники стверджували, що чоловік, який виглядав з вікна першого поверху, має гранату та погрожує її підірвати. Перед тим у нього виник конфлікт з людьми, які працювали перед будинком.

Поліцейські оцінили ситуацію миттєво. Насамперед, огородили місце події. Відвели подалі всіх людей. Поспілкувались з чоловіком, який нібито ніс загрозу: той мав ознаки сп’яніння і поводився неадекватно.

“Ми з колегою прийняли рішення за кілька секунд: прорватись всередину та затримати особу, аби перевірити, чи справді він має гранату і чи взагалі несе будь-яку загрозу”, – розказує про подію патрульний Тарас.

Поліцейські пробрались у квартиру, чоловік тим часом почав відступати на кухню. Саме тут, на підлозі, й виявили предмет, схожий на гранату Ф-1, замість запалу в ній була… виделка. Також поруч лежали набої. Особу негайно затримали. Мотиви свого вчинку громадянин пояснив так, що перебрав алкоголю, і йому стало зле.

Далі на місці працювали вибухотехніки та слідчо-оперативна група, які все забрали на експертизу.

Граната (Джерело фото: Facebook)

ЧИТАТИ ТАКОЖ: “Під машиною – граната”. За псевдомінування волинянину загрожує до 6 років тюрми