Die Meister
Die Besten
Les meilleures
Équipes The Champions!

Гімн Ліги чемпіонів УЄФА, що надихає на перемогу, і козацькі пісні для підняття бойового духу – компанії групи “Континіум” по-спортивному відсвяткували День захисника України.

Одинадцять команд змагалися у міні-футболі у Рокитному, що на Рівненщині. Гості подолали сотні кілометрів, щоб пограти у футбол і представити свою компанію разом із колегами-вболівальниками.

Без них свято б точно не вдалося. Особливо, без чарівних черлідерок WOG, чиї гарячі і запальні танці нікого не залишили байдужим.

Дівчата кажуть, для їхніх колег-мужчин це було сюрпризом. Вони готувалися декілька тижнів, аби здивувати свою команду і подарувати їй найкращу підтримку. До слова, організувала дійство теж компанія WOG.

Усі без вийнятку ігри тримали присутніх у напрузі. Гравці здивували своєю підготовкою, майстерністю, а подекуди навіть спортивною агресивністю, яка так притаманна футболу.

 “ Я не знаю, чи були в них якісь тренування, але таке відчуття, що вони грають постійно: такий бійцівський характер, усі боролися до останнього”, – поділився враженням ведучий дійства Сергій Ткачук.

Дійсно, усі боролися до останніх секунд. Навіть ті гравці, які забили менше голів, не здавалися, а йшли в атаку. Тим часом вболівальники тримали за них кулаки: хвилювалися вони мабуть більше, ніж футболісти.

А на фінальну гру біля поля зібралися найбільше глядачів. Команди “Rixos” і “BIS Bank” потужно грали на одному рівні і важко було передбачити, чим завершиться цей запеклий поєдинок. У другому таймі гравці команди банку таки забили вирішальний гол і матч закінчився з рахунком 1:0.

Рокитне зустріло ідеальною осінньою погодою. Теплий, сонячний і такий емоційний день присутні запам’ятають надовго.

Частували гостей смачними стравами української кухні, які готували працівники Рокитнівського скляного заводу. Гості забули про дієту: не отримати гастрономічного задоволення було просто неможливо.

Вже наступного року переможці турніру організують нове, сподіваємось, не менш яскраве і атмосферне свято. Чекаємо!

Фото Поліни Березюк.