У луцькому парку знизився рівень води у штучній водоймі, загинула риба та з’явився неприємний запах від води. Усе це – через вандалів. 

Про це повідомляє Відділ екології Луцької міської ради.

“До групи оперативного реагування 15-80 надійшло звернення про різке зниження рівня води у штучній водоймі у Парку імені 900-річчя м. Луцька, неприємний запах від водойми та окремі випадки загибелі риби”,  – йдеться в повідомленні.

Працівниками відділу екології встановили, що причиною різкого зниження рівня води стало знищення вандалами 3-ох шандор, які регулюють рівень води у ставку.

Працівники ЛСКАП “Луцькспецкомунтранс” перевірили мережі зливової каналізації, яка виведена у заплаву р.Сапалаївка в районі вул. Ветеранів та пр. Відродження.

Неприємний запах пов’язаний із випаровуванням мулу на берегах обмілілої водойми та явищем евтрифікаці (розвитку синьо-зелених бактерій), цвітінням води, надмірним розвитком водної рослинності, що веде до зниження рівня кисню у водоймі та загибелі живих організмів.

Вже до обіду працівниками КП “Парки та сквери м.Луцька” гідротехнічну споруду було відремонтовано. Рівень води у водоймі відновиться протягом найближчих днів.

Світлина від Луцька міська рада.

Світлина від Луцька міська рада.

Світлина від Луцька міська рада.

Світлина від Луцька міська рада.

Світлина від Луцька міська рада.Світлина від Луцька міська рада.