Футболісти “Волині” повернулися додому із черговою перемогою. Виїзний матч із Миколаєвом завершився із рахунком 1:2. Першими гострими моментами команди обмінялися уже на старті першого тайму.

А вже на дев’ятнадцятій хвилині господарі показали характер. Миколаївський нападник Владислав Войцеховський прострілив ворота Богдана Когута.

Відповідь від “Волині” суперники отримали на компенсованій хвилині до першого тайму. Спочатку Младен Бартулович влучив у захисника, а потім був збитий у межах штрафного майданчика. Арбітр призначив “удар”, який Денис Кожанов впевнено реалізував.

На початку другого тайму “Волинь” атакувала ще впевненіше. Потужним ударом відзначився наш Іван Цюпа.

А Младен Бартулович вище воріт зробив майже гольовий простріл.

Кульмінацією поєдинку стала атака «Волині» на сімдесят другій хвилині. Сіаваш Хагназарі прострілив у воротарський майданчик, де допоміг утримати м’яч Ігор Карпенко. А Ростислав Волошинович уже із метрової відстаті вкинув “кулястого” у порожні ворота. Так лучани подвоїли рахунок.

Після цього “Миколаїв” ще намагався відігратися. “Білі” підходили до наших воріт, утім Богдан Когут таки рятував команду. Фінальний свисток зафіксував перемогу «Волині» яка залишила “хрестоносців” на другій сходинці Першої ліги.

Миколаївці намагалися використовувати помилки “Волині” на свою користь, проте не все вдалося, – коментує головний тренер “Миколаєва” Сергій Шищенко.

Ми йдемо переможним шляхом, це не може не тішити, – каже головний “наставник” лучан Андрій Тлумак.

Попереду три вирішальні тури, до яких команда готуватиметься максимально якісно. Насамперед, потрібні перемоги, – додає тренер.