Волинські медики розповіли, чим небезпечні екстренні методи схуднення, які часто використовують жінки напередодні літа.

Про це йдеться на сторінці медцентру “Благомед” у Фейсбуці.

 

Чому не варто поспішати зі схудненням?

Екстренні методи схуднення шкідливі для травної системи.

“Швидко й неправильно скинуті зайві кілограми повернуться і в гості з собою запросять ще кілька “друзів”, – йдеться у повідомленні.

До того ж, екстримальне схуднення може мати сумні наслідки, які точно не сприяють красі: сухість шкіри, ламкість нігтів, випадіння волосся і інші результати дисбалансу гормональної системи, які можна спровокувати дієтами. 

 

Замість дієти – поступове схуднення та обстеження

Як же бути влітку з зайвими кілограмами? Медики радять перш за все поважати своє тіло.

“Якщо ви годували його всю зиму солодощами, смаженими “смаколиками”, консервацією і не давали повноцінного руху – не знущайтеся зараз над ним, змушуючи швидко скинути все”, – йдеться у повідомленні. 

Проженіть паніку і правильно поставте цілі. Ніхто ще не помер від кількох зайвих кілограмів влітку. Вони шкодять точно менше, ніж поганий настрій та почуття провини.

“І з цього лимону цілком можна зробити лимонад – не в черговий раз влаштувати “дієта-спринт”, а зробити “марафон здорового способу життя” своїм життям. Тоді наступного року такої проблеми у вас просто не буде”, – зазначають медики. 

І головне – обстежтеся. Іноді зайві кілограми – наслідок проблем у роботі ендокринної системи або ж певних гінекологічних нюансів, іноді – наслідок стресу чи збоїв у травленні.