Виробник покрівельних матеріалів “ВолиньСталь” пропонує широкий асортимент профнастилу та металочерепиці для даху та огорожі.

 

Чотири види металочерепиці

На що треба звертати увагу коли обираєте покрівлю? Звичайно, на якість матеріалу, його зовнішній вигляд та ціну. Усе це поєднується у металочерепиці. Саме цей матеріал поєднує в собі естетику, функціональність, якість та доступну ціну.

“ВолиньСталь” пропонує одразу кілька видів металочерепиці: Опал, Діамент, Онікс, Кварц. Основні відмінності металочерепиці — це вишуканий зовнішній вигляд, розмаїття кольорів та високий рівень якості. Вибір металочерепиці даного виду є найбільш економним рішенням. Оскільки іі корисна ширинна значно відрізняється від подібних аналогів.

Кварц
Кварц
Онікс
Онікс
Опал
Опал
Діамент
Діамент

Вісім видів профнастилу

Унікальна особливість профнастилу, як будівельного матеріалу, полягає у його універсальності. З його допомогою можна вкрити дах господарської споруди або житлового будинку, а також використовувати в якості облицювального матеріалу для фасадних стін та внутрішніх перегородок.

Профнастил подібний до металочерепиці своєю будовою та матеріалами, із яких він виготовляється. В залежності від вигину профілю та його розмірів, профнастил може використовуватись для рішення різних архітектурних завдань. Від будівництва огорожі до використання в якості покрівельного матеріалу або несущої основи для нежитлових приміщень.

“ВолиньСталь” пропонує одразу 8 видів профнастилу.

Т-7
Т-7
Т-12
Т-12
Т-13
Т-13
Т-15
Т-15
Т-18
Т-18
Т-35
Т-35
Т-45
Т-45
Т-57
Т-57

 

Міцний та стійкий металевий штахетник

У “ВолиньСталь” можна також придбати різні види металевого штахетнику: напівкруглий та трапецієвидний. Висоту підбирають індивідуально. Наприклад, для дитячих майданчиків підійде найнижчий штахетник – від 20 сантиметрів, а для багатоповерхових котеджів пропонують огорожу висотою до 3 метрів.

Металевий паркан має високу міцність і стійкістю до зовнішнього впливу (дії сонця, опадів, незначного механічного впливу тощо). Він виготовляється з високоякісного матеріалу із застосуванням спеціального декоративно-захисного покриття, що забезпечує його довговічність. До того ж, така огорожа є достатньо портативною – її легко монтувати та перевозити.

Детальніше з продукцією “ВолиньСталь” можна ознайомитися за посиланням або за телефонами: +38 (050) 724-97-77; +38 (097) 914-36-05.