Дедалі частіше в соцмережах можна натрапити на рекламу перевезення пасажирів – як в межах України, так і за кордон. 

Іван Мирка застерігає: такі послуги хоч і дешеві, та не завжди безпечні. На своїй сторінці у фейсбуці він поділився порадами щодо співпраці з перевізниками.

Текст допису подаємо без змін.

***

По фейсбуках, інстаграмах, групах вайбер постійно поширюється інформація реклама про перевезенння пасажирів чи то за кордон чи то по Україні. Вони рекламуються в групах в т.ч. платних, поширюються як першоджерело акаунтами неіснуючих людей.

Перевезення і власне транспортні засоби це завжди ризик і небезпека. Але…

Хочу щоб Ви, друзі, зважили всі за і проти користуючись такими послугами, а також щоб знали на що ідете і як застрахуватись від біди.

Дуже важливо, щоб ваш переїзд транспортом був законним, офіційним. Тоді всі наслідки будуть мати встановлених виконавців та винуватців та тих, хто відшкодовує збитки.

Свідоцтво перевізника-підприємця, ліцензія та квиток. Якщо цього не буде, ніхто не відповідає за ваше здоров’я, безпеку, правовий стан на кордоні чи дорозі. І ніяк ви не зможете це доказати ні в суді ні в будь-якій інстанції.

Розповім про одну трагічну історію.

Одна група спортсменів замовила бус щоб поїхати на змагання і в результаті при ДТП загинули, покалічились та остались без годувальника люди. Ніхто не перевіряв ліцензій, ніхто не платив офіційно, ніхто не заповняв відомості, не брав копій, просто пішли до більшменш відомого знайомим перевізника.

Після ДТП Перевізник який і мав ліцензію, і працював офіційно заявив що його водій взяв автобус самовільно з фірми і повіз людей. Ні білетів, ні договору звичайно люди не мали. І жодна служба що була залучена не змогла допомогти нещасним постраждалим.

В результаті життя не вернеш, допомогу, страхування не отримаєш, здоров’я втратив і на лікування не отримав, і навіть неповнолітня донька загиблого водія не змогла отримати відшкодування.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Чому купання на Водохреще – не українська традиція. БЛОГ

Тому така зневага людей до своїх персональних вчинків не дозволить скористатись навіть послугами державних служб.

Береженого Бог береже!

З цього всього, друзі, я рекомендую отримувати всі послуги офіційно з документальним підтвердженням, а також страхувати своє життя та здоровя не тільки в страховій компанії, а й своїми вчинками.

***

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст розміщених блогів. Думка авторів матеріалів,опублікованих на нашому ресурсі, може не збігатися з думками і позицією редакції.