П’ятий Президент України, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко разом з дружиною взяв участь у покладанні квітів до пам’ятника перших загиблих учасників Революції Гідності.

У заході також взяли участь народні депутати з фракції “Європейська Солідарність” та громадські активісти.  Про це повідомили у пресслужбі політичної партії.

«Рівно шість років тому 22 січня 2014 року о 6 годині ранку були вбиті перші Герої Небесної Сотні. Першим виявився великий українець вірменської національності Сергій Нігоян, а другим був Михайло Жизневський – великий білорус з українським серцем. У 2017 році я підписав Указ і надав йому українське громадянство. І Сергію Нігояну, і Михайлу Жизневському було присвоєно звання Героя України. Дуже важливо, щоб ці жертви завжди залишалися в пам’яті народу і ми завжди пам’ятали, заради чого були віддані ці життя. Їх вбили злочинці», – сказав п’ятий Президент України.

Петро Порошенко підкреслив, що він і його політична сила  докладе всіх зусиль для захисту цінностей і зовнішньополітичного курсу, проголошених під час Революції Гідності.

“Ми твердо переконані, що ідеї руху в Європу, членства в НАТО, ті ідеї, за які Сергій Нігоян і Михайло Жизневський першими вийшли на Майдан і віддали найдорожче – своє життя, – ми будемо робити все, щоб втілити ці ідеї в життя. Ми точно переможемо! Вони віддали свої життя недарма”, – наголосив Порошенко.