На будівництво цієї нової котельні витратили трохи більше одного мільйона 900 тисяч гривень, але вона так жодного дня і не працювала. Йдеться про голову Луцького району Ігоря Ярмольського. Від нього, за словами депутатів залежить чи буде введена котельня в експлуатацію чи ні.
Але от керівник району каже, що немає усіх документів аби почати  опалювати по-новому. Зокрема, немає паперів на право власності або право користування земельною ділянкою.
Займалося будівництвом котельні комунальне підприємство “Луцьке”. Його керівник Олександр Ткачик на камеру розповідати відмовився, мовляв через політичні маніпуляції, але котельню показав та запевнив, що такий механізм, який грітиме приміщення школи на твердому паливі набагато економніший.
Та як зараз використовувати котельню і готувати її до зими не знає ані він, ані голова району. Спільно вирішувати питання відмовляються, отож поки усе залишиться як є. До слова, збудованих, але не працюючих котелень при школах у районі є ще дві: у селі Чаруків, на будівництво якої витратили два мільйони 200 тисяч гривень та у селі Коршів, туди вклали понад мільйон 300 тисяч гривень. Поки вони простоюють, а разом з ними 5 мільйонів 400 тисяч гривень, які витратили на їх будівництво.