Уже є результати тендеру на закупівлю тролейбусів для Луцька. Перемогла німецька фірма з дніпропетровським корінням – Норстек. Їх пропозиція – 10 вживаних тролейбусів, яким понад 20 років за дев’ять мільйонів 950 тисяч гривень.
Ще у лютому радник міського голови Ігор Поліщук на своїй сторінці у Фейсбук опублікував намір закупити швейцарські тролейбуси. Тоді він говорив впевнено навіть про поставку: два  у місяць і так до кінця року. Та депутати міської ради сумнівались у прозорості закупівлі, мова йшла про корупційну складову і наполягали на проведенні тендеру. Керівництво міста вирішило тендер таки провести.
Але анонсовані Поліщуком швейцарські тролейбуси один в один відповідають тим, які пропонує фірма Нортекс для поставки до Луцька. Співпадає повністю усе. 1997 рік випуску, довжина 18 метрів, ширина два з половиною, висота – три з половиною.  149 кіловат – потужність двигуна. Туди можуть поміститися 160 людей , 41 – сидяче місце.

На початку проведення тендеру німецька фірма не розголошувала марки тролейбуса, а вже під кінець дописали, що машини, які завозитимуть в обласний центр Волині – марки Хес. Саме про цю марку у своїх пізніших дописав обмовився й радник міського голови. При цьому порушена умова договору. Згідно якої фірма-переможець мала б уже мати досвід поставки, купівлі або продажу рейкового рухомого складу, але в документах про наявність досвіду, які подає Норстек прописано, що : підприємством не було укладено таких договорів. Зараз тендерна пропозиція  Норстеку на розгляді у спеціальній групі, яка займається даним тендером. Відповідь повинна бути опублікована у найближчі 20 днів, тобто до 21 липня. Тоді остаточно затвердять того, хто привезе Луцьку тролейбуси.
До слова, подавали заявку на участь у тендері дві фірми. Крім німецього підприємства-переможця з Дніпра – була й місцева компанія “Світогор”. Ті пропонували для поставки тролейбуси Шкода, але їхня цінова пропозиція була на 50 тисяч дорожчою.