У Луцьку представили керівників одразу чотирьох комунальних підприємств. Йдеться про КП “Луцькспецкомунтранс”, КП “Ласка”,  ЖКП №2, КП “АвтоПаркСервіс”.

Про це оголосив луцький міський голова Ігор Поліщук під час наради 6 квітня.

КП “Луцькспецкомунтранс” очолив Володимир Марценюк, який до цього був виконувачем обов’язків керівника. 

Мер зазначив, що основними завданнями Марценюка є впорядкувати використання пального та навести порядок з фінансово-господарською діяльністю підприємства, забезпечити вчасне вивезення сміття (особливо звернути уваги на приєднані громади) та прибирання сміттєвих майданчиків.

Зауважимо, Марценюк має понад 12 років стажу роботи на керівних посадах нижчого рівня.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: У Луцьку водії снігоочисної техніки крадуть пальне

Очільницею КП “Ласка” стала Оксана Богданюк.

Міський голова попросив, щоб підприємство нарешті навело порядок із бездомними тваринами, особливо в районі ЛПЗ. Також Ігор Поліщук пообіцяв розібратися з підприємцями, які відловлюють тварин в інших містах і привозять їх до Луцька

Романюк Микола очолив ЖКП №2.

“Довіра людей до ЖЕКів дуже низька. Ваше завдання, як керівника, – це змінити. В першу чергу – своїм відношенням”, – сказав міський голова.

КП “Автопарк сервіс” очолив Олег Бахтаєв.

Підприємство займатиметься впорядкуванням пакування у Луцьку.

“Сьогодні у нас немає жодної нормальної парковки. Ми мусимо перейняти досвід європейських міст, запровадити максимальну кількість способів оплати. Ви повинні звернути увагу на паркування в центрі міста, поруч з Театральним майданом. Маєте забезпечити платний майданчик на території лівої частини старого ринку, де демонтували контейнери. Щоб ми більше не чули звітів, що підприємство за рік заробило 4 тисячі гривень”, – сказав новому очільнику підприємства Ігор Поліщук.