Через відсутність громадського транспорту на луцьких дорогах багато людей перейшли на велосипеди. Тож двоколісних у місті чимало, а от безпечні доріжки для них є не всюди. Зокрема, на вулиці Ківерцівській.

Місцеві мешканці навіть зареєстрували петицію на платформі Відкрите місто, аби на проблему звернули увагу міська влада.

“На вулиці Ківерцівській, особливо в частині, починаючи з будинків №20 та далі аж за міст на 40-й квартал, відсутні як пішохідні, так і велодоріжки. Якщо зі сторони заводу “Мотор” ще збереглися хоча б якісь залишки пішохідної доріжки, по якій під час дощу неможливо ні пройти, ні проїхати велосипедом, то з протилежної сторони немає взагалі нічого. Тільки протоптана людьми земляна стежка, яка під час дощу теж стає практично непрохідна”, – розповідає лучанин Михайло Конюх.

Автор петиції також додає, що цій вулиці дуже інтенсивний рух автомобілів, що створює небезпеку для велосипедистів, які вимушені рухатись в одній смузі з машинами. Та й сама вулиця потребує капітального ремонту. За словами заступника Луцького міського голови, вулиця є у списку об’єктів для ремонту. Зокрема, проїжджа частина та тротуари.

“При можливості, коли будемо вже дивитись скільки буде виділено коштів, бо це фактично, якщо буде робитися, то буде робитися, в цьому році за рахунок державного бюджету. Якщо ні, то на майбутні періоди ми будемо робити з міського бюджету й обов’язково постараємось, щоб хоча б одна сторона була облаштована велодоріжками”, – запевняє заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

Загалом же у Луцькраді розуміють, що велосипедних доріжок в місті мало. Також поки що держава не виділила гроші на ремонт Ківерцівської, в рамках якого і планують збудувати там велодоріжки. Але місто не забуває і про вже наявні, зокрема, на Рівненській завершують облаштування новозбудованих смуг для двоколісних.