Замки в новобудовах – приманка для злодіїв. Адже часто забудовники обирають найпростішу дверну фурнітуру, яку легко пошкодити і відкрити.

Про це 12 каналу розповіла співвласниця луцького магазину замків “Добробут” Аліна Мандзироха.

За її словами, один з найважливіших етапів захисту власного помешкання – підбір надійного замка. Краще обирати складні ключі, до яких важко знайти “відмичку”.

“У нашому магазині є замки, “відмичка” до яких коштує 5-6 тисяч євро. Це невигідно для наших злодіїв (сміється, – ред.). Це ключ-трубка, його справді важко підробити”, – розповіла Аліна.

За її словами, у зоні ризику – жителі новобудов. Аліна пояснює: забудовники часто встановлюють найдешевшу фурнітуру, а такі замки мають дуже мало комбінацій, є багато ключів-близнюків.

“Може бути таке, що у вас і вашого сусіда однаковий ключ. Краще не ризикувати і купити новий надійний замок. Хоча багато людей цим нехтують, я дуже часто бачу у будинках найпростіші замки. Люди ризикують”, – розповіла співвласниця “Добробуту”.

Тож вона радить міняти замки одразу після заселення у нову квартиру.

Шукайте товар у магазинах на проспекті Соборності, 38, а також в ТЦ “Караван” (центральний вхід зі сторони вулиці Карпенка-Карого, перший поверх). Або телефонуйте: +380664612491 чи пишіть у соцмережах: в Інстаграмі та у Фейсбуці.

Аліна Мандзироха