Роблячи ремонт, більшість із нас намагається завершити все якнайшвидше. Так, ми уважно підходимо до вибору кольору шпалер та вигляду шафи, однак мало хто приділяє увагу деталям. Але саме дрібниці забезпечують ваш комфорт та захист.

Мережа магазинів “Добробут” у Луцьку – один з найбільших вузькопрофільних продавців дверної фурнітури, кухонних мийок та змішувачів. 

Магазини знаходяться неподалік Варшавського ринку: один у ТЦ “Караван”, інший – на проспекті Соборності, 38. Також можна подивитися асортимент та поставити запитання у соцмережах: є сторінки магазинів в Інстаграмі та у Фейсбуці.

Магазин на проспекті Соборності, 38
Магазин “Добробут” у “Каравані”

Що продають у “Добробуті”?

Магазини спеціалізуються на двох напрямках: дверна фурнітура та кухонні мийки й змішувачі. Там можна знайти дверні ручки, замки, завіси, столярну фурнітуру, кухонні мийки, змішувачі тощо. Власники – Ольга та Анатолій Макарчуки – розпочали свій бізнес у 1990-х. З тих пір профіль не міняли, однак з часом відмовляються від певних моделей і марок – коли на ринку з’являються кращі варіанти.

Товари – від відомих брендів з усього світу:

  • Ручки: Linea Cali (Італія), Convex (Греція), DND Martinelli (Італія), Nomet(Польща), Fuaro, Puntо, Armadilo (Китай);
  • Серцевини/замки: Multlock (Ізраїль), Abus (Німеччина), Iseo (Італія), Tokoz (Чехія), Mottura(Італія), Gerda, Lob, Yania (Польща), Santos (Португалія);
  • Мийки: Brenor (Польща), Intra (Польща).

І це – далеко не весь перелік відомих фірм, чий товар представлений у магазині “Добробут”.

Які ціни у магазинах “Добробут”?

Усе залежить від товару, який обираєте. Якщо йдеться про дверні ручки – то їх ціна стартує від 170 гривень за пару. Є моделі і по 9 тисяч гривень, такі оздоблені камінцями Swarovski.

Вартість змішувачів – від 500 гривень.

Мийки – від 350 гривень.

До речі, у магазинах діють постійні знижки при покупці кількох одиниць товару – можна заощадити 5-10%. Також є розпродажі: товар, який власники не планують закуповувати знову, продають за зниженою ціною. Наразі діє розпродаж на мийки з неглибокими чашами, на них “скидають” від 25% вартості.

Як обрати товар?

Якщо ви хочете купити новий змішувач, мийку чи дверну фурнітуру, але не знаєте, яку обрати – вам у “Добробут”. Там вам допоможуть обрати потрібну річ відповідно до бажаного бюджету і вподобань.

Співвласниця Аліна розповідає, що нині у тренді молочні, білі, сірі й чорні міжкімнатні двері без арок та інших оздоблень. Ручки варто обирати відповідно: прямі, у мінімалістичному стилі. Класичні ж дверні ручки вже відходять. Однак варто пам’ятати, що ручка має підкреслювати дизайн дверей: якщо вони класичні, з арками, то й ручка має бути в такому ж стилі.

Дверна ручка, оздоблена каменями Swarovski

“Класичні ручки з вигинами зазвичай беруть на заміну. Ми не можемо від них відмовитися. Бо часто приходять клієнти, в яких вийшла з ладу одна  ручка. А такі стоять по всій квартирі… Люди не завжди хочуть міняти всі ручки на новіші”, – пояснила Аліна.

Аліна Мандзироха

Якщо говорити про замки для вхідних дверей, то тут економити не варто, адже це питання вашої безпеки. У луцькому магазині “Добробут” радять обирати якомога надійніший замок. Що стосується квартир у новобудовах – то у них перш за все треба змінити саме замок, адже забудовники зазвичай встановлюють фурнітуру найдешевшого сегменту. А в таких замках немає великої кількості комбінацій ключів, а значить, що у вас і вашого сусіда може бути однаковий ключ.

Такі ключі не мають багато варіацій. Будьте обачні: сусідський ключ може відімкнути і ваш замок

Щодо мийок, то все також залежить від вподобань: можна обрати варіант нержавіючої сталі чи штучного каменю. Останній користується дедалі більшою популярністю. До слова, багато хто обирає мийку без сушки, така займає менше місця. А сушити посуд можна у спеціальній сітці, яку вішають на мийку.

****

Шукайте товар у магазинах на проспекті Соборності, 38, а також в ТЦ “Караван” (центральний вхід зі сторони вулиці Карпенка-Карого, перший поверх). Або телефонуйте: +380664612491.

Мийка з нержавіючої сталі. Вона достатньо компактна, бо вона немає “крила”-сушки. Натомість можна купити спеціальну сітку і сушити посуд там
Мийка зі штучного каменю
-25% на мийки з неглибокими чашами
Усі мийки на стіні продають зі знижкою -25%
Завіси – на будь-який смак і бюджет
Безліч замків

У “Добробуті” – величезний вибір змішувачів