Попри зайнятість, обід – за розкладом. А як смачно нагодувати і за доступною ціною, знають у ресторації «Брама». Заклад із багатолітньою історією вже вивчив смаки та вподобання відвідувачів, то ж кухарі добре знають, що їжа «як удома» ніколи не вийде з моди.

Щоденний асортимент страв на лінії роздачі – чималий: супи, борщі, страви з м’яса, риби, з десяток гарнірів, салати…  Вибір – очі розбігаються. А головне, що все в одну ціну: 17 гривень 99 копійок за 100 грамів.

ПЕРШІ СТРАВИ

На лінії роздачі завжди є кілька варіантів борщу або ж супів. Якщо ви бажаєте побалувати себе чимось особливим, то оберіть першу страву з меню. Там ви знайдете борщ з пампушками, солянку чи крем-суп. А щоб зробити обід особливим – замість хліба візьміть до «першого» новинку – фокачу.

ДРУГІ СТРАВИ І ГАРНІР

«Брама» щоденно пропонує пообідати стравами з м’яса та риби, які не смажаться, а готуються на пару. До них обирайте, що до вподоби, – картопля (пюре, смажена, рагу), овочі на пару, цвітна капуста, броколі, овочеві  мікси, гречка, кук кус, булгур, рис тощо.

Є у меню і традиційні вареники та пельмені.

САЛАТИ

Любите зелень та овочі? Не оминайте лінію холодних страв та обов’язково оберіть улюблений салат.

ДЕСЕРТИ

А солодкоїжкам у «Брамі» теж є чим поласувати.

За домашньою їжею на сніданок, обід чи вечерю – завітайте у «Браму». Заклад працює з 09.00 до 23.00.